MÖBLER / Skåp & hyllor / Kuvertbord 8493240
nr 849 3240
Kuvertbord
ek, längd: 50 cm, djup: 50 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
måndag 30 september 2013
kl 19:23:58